درباره نازنین مددی

نازنین مددی

مشاور و ‌درمانگر خانواده

دارای مدرک ارشد روانشناسی مغز و اعصاب

عضو رسمی سازمان مشاوران آفریقای جنوبی و استرالیا

دارای پروانه رسمی MA.UCT

------------

نازنين مددى, فارغ التحصيل رشته روانشناسى از. دانشگاه UCT در افريقاى جنوبى ، كانديداى دكترى روانشناسى از دانشگاه UNISA در افريقاى جنوبى.

او سابقه كار درمان در كلينيك و توانبخشى هاى مشكلات اعتياد، اختلالات شخصيتى و درمان بيماريهاى روان و اعصاب، و بيمارستان اختلالات خواب را داشته و از بنيانگذاران انجمن نيروفيدبك افريقاى جنوبى ميباشد.

از سال ٢٠١١ میلادی فعاليت درمانى خود را در مطب شخصى خویش تا به اكنون ادامه داده است و به درمان اضطراب، افسردگى، پانيك، فوبيا، وسواس، اعتياد و مشكلات خانوادگى و زوج درمانى بصورت مستمر و حرفه اى پرداخته است.

نازنين مددى از مدرسين متد قدرت اكنون بوده و درمانهاى خويش را بر اساس Mindfulness و يا شيوه قدرت حال پايه گذارى ميكند. او در تدريس كارگاه‌هاى حضورى و انلاينى كه بر اين اساس با دقت طراحى شده اند که به استناد به نظرات شرکت‌کنندگان کارگاه‌های وی، دوره‌ها بسیار کارآمد و موثر واقع شده است و با استقبال بسیار خوبی مواجه شده است.

همچنین او از مكاتب روان‌درمانى فشرده كوتاه مدت، درمان رفتارى- شناختى، و درمان ديالكتيك استفاده كرده و تجربه بيست سال درمان با هزاران مراجع را بى وقفه در خدمت عموم ميگذارد.

برخی از تحقيقات نازنين مددى شامل:

تفسير هنر در روانكاوى و تاثيرات هنر درمانى

ارائه اين مقاله در اولين كنگره بين المللى هنر درمانى

استاندرد كردن تست روانشناسى مغز و اعصاب در افريقاى جنوبى

پژوهش بر ميزان افسزدگى و اضطراب در بيمارستان پوستى اختلالات اديسون

پژوهش بر طرحواره امواج مغزى در افسردگى

پژوهش بر طرحواره امواج مغزى در اختلالات اضطرابى

پژوهش بر طرحواره امواج مغزى در اعتياد